post

I když v průměru vydělávají téměř 3,5 milionu měsíčně, přesto tři z pěti fotbalistů anglické první ligy končí do 5ti let, po ukončení kariéry, bankrotem. Uvedla to agentura AFP jako výsledek průzkumu organizace XPro.

Zdá se to až neuvěřitelné, ale finanční problémy potkávají spoustu sportovců po ukončení jejich kariéry.

Důvod je jednoznačný – NEZNALOST ZÁKLADNÍCH PRAVIDEL SVĚTA FINANCÍ, spojená s velkou důvěrou v člověka nebo instituci, která se má o peníze starat.

Tento důvod finančních problémů se však netýká jen sportovců, ale i spousty rodin v rámci České republiky. Stačí se jen podívat na statistiku insolvencí a osobních bankrotů.

Není to totiž o objemu peněz, ale o postoji k penězům.

Lidé jsou dnes schopni věnovat spoustu energie a času debatě o ceně másla, ale zapomínají a opomíjejí věnovat čas vlastnímu finančnímu vzdělání. Přitom to je zcela zásadní oblast, ve které porozumět základním pravidlům a principům je velmi jednoduché.

Přijďte se naučit správným postojům na náš veřejný seminář a výsledkem bude klid a pohoda ve vašich rodinách. 

[contact-form][contact-field label=“Jméno“ type=“name“ required=“true“ /][contact-field label=“Emailová adresa“ type=“email“ required=“true“ /][contact-field label=“Webová stránka“ type=“url“ /][contact-field label=“Zpráva“ type=“textarea“ /][/contact-form]