Každý by jistě chtěl dělat kvalitní finanční rozhodnutí. Málokdo dnes ale opravdu rozumí rodinným financím a přitom to není tak těžké. Je ale nutné znát základní pravidla a zákonitosti abyste zásadní životní hru hráli správně.
Naše vzdělávací akademie je postavena tak, aby vás krok za krokem vedla světem rodinných financí a investic. Je jen na vás kam až se rozhodnete dojít. Jestli vám bude stačit znát základní programy pro sebe a rodinu, nebo se rozhodnete pravidelne vzdělávat a naučíte se, jak mohou peníze pracovat pro vás. První krok začíná na základním semináři

NENECHÁVEJTE NA VAŠICH NEZNALOSTECH VYDĚLÁVAT JINÉ 

CO VÁM PŘINESE ZÁKLADNÍ SEMINÁŘ?

INFORMACE – porozumíte tomu, co a proč platíte a také co a kdy dostanete.
VZDĚLÁNÍ – finance jsou v dnešní době nepostradatelnou součástí života, a proto je dobré s nimi umět zacházet ve svůj prospěch.
EVIDENČNÍ ČÍSLO – dovoluje vám snížit si náklady z každé vámi uzavřené smlouvy a převést získané znalosti do vlastní praxe.
SEBEREALIZACE – pokud chcete v dnešní době uspět, je potřeba na sobě neustále pracovat. Dostanete návod a pomocnou ruku a je jen na vás, kam až se rozhodnete dojít.
NEZÁVISLOST – můžete se naučit, jak vzít život do vlastních rukou.


PROČ ZFP SEMINÁŘ:
Tradice ve vzdělávání veřejnosti již od roku 1995.
Důvěra ve formě akreditace prestižního mezinárodního ocenění IES.
Již více jak 200 000 zástupců rodin prošlo základním seminářem.
Síť vlastních seminárních center (hotely Akademie Velké Bílovice, Hrubá Voda u Olomouce a Naháč u Prahy a seminární centrum v Ostravě).
Jsme jediní na trhu, kdo vám do detailu ukáže, jak funguje finanční svět a co se děje „pod pokličkou“

POCHOPTE PRAVIDLA RODINNÝCH FINANCÍ ZA POUHÝCH – 1995 Kč.

Podívejte se na  zpětné vazby našich klientů.

Seminář Vám přinese trvalou hodnotu a užitek. Jeho cenu zaplatíte pouze jednou, a potom máte náslech kdykoliv zdarma. Jelikož probíhá každoroční aktualizace seminářů, má to pro vás obrovský význam. Zároveň tímto, krokem získáte vstupenku k dalšímu vzdělávání v naší vzdělávací Akademii.

Nezávazné přihlášení na základní seminář

[contact-form to=’info@domena.cz subject=’Registrace na základní seminář‘][contact-field label=’Jméno a příjmení‘ type=’Name‘ required=’1’/][contact-field label=’Email‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Telefon‘ type=’text’/][contact-field label=’Prosím zvolte:‘ type=’radio‘ required=’1′ options=’Seminář by mne zajímal (nezávazné přihlášení),Mírně váhám (nezávazná schůzka – výhody),Vzdělání mne nezajímá ale dobrá rada by se hodila (servis)’/][contact-field label=’Komentář‘ type=’textarea’/][/contact-form]